Hot on line :: Новини організації


Громадські організації, які легалізовані шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, повинні подати відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання (порядок)

 Громадським організаціям, що легалізовані шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, слід подати до уповноважених органів з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання відомості про особу (осіб), уповноваженому представляти громадське об’єднання.

Відповідні зобов’язання передбачені пунктом 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання». Термін встановлений  - протягом шести місяців з дня введення Закону, таким чином, він триває до 1 липня 2013 року.

Куди подаються документи?

Уповноваженим органом з питань реєстрації є районні,  районні  у  містах,   міські   (міст   обласного значення),  міськрайонні,  міжрайонні  управління  юстиції (відповідно до ч.2 ст.12 Закону «Про громадські об’єднання», Положення про районні, районні у містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції (Наказ Міністерства юстиції України  від 23.06.2011  N 1707/5, п.4.16).

Які документи та відомості потрібно подати?

Відповідно до пункту 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання» такі громадські організації повинні подати відомості щодо особи (осіб), яка уповноважена представляти  громадську організацію, які передбачені п. 3 ч. 2 статті 16 Закону із дотриманням вимог ч.6 ст.9 Закону.

У відомостях зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, контактний номер телефону та інших засобів зв’язку.

До відомостей додається письмова згода цієї особи бути визначеною як особи, яка уповноважена представляти певну громадську організацію. 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail