Hot on line :: Архів новин


Улюбленець замовників держзакупівель

 Львівський інститут банківської справи за результатами проведених відкритих торгів підписав договір з ТОВ “Інститут проектування “Комфортбуд” на реставрацію фасаду будівлі гуртожитку №1 інституту що на вул.Коперніка, 14 на суму 973648 грн. Інститут не вперше надає перевагу саме цьому ТОВ. В грудні 2012 року Львівський інститут банківської справи за результатами тендеру уклав з ним угоду на капітальний ремонт окремих конструкцій будівлі навчального корпусу №1 по просп.Шевченка, 9 вартістю 2,75 млн грн. Тоді пропозиція «Комфортбуду» була найдорожчою з п’яти учасників тендеру, які пропонували виконати роботу за 1,98-2,69 млн грн, повідомляють Наші гроші.

А в червні 2013 року інститут за процедурою закупівлі в одного учасника замовив в товаристві додаткові роботи з капітального ремонту окремих конструкцій тієї ж будівлі на проспекті Шевченка, 9 на 234,3 тис. грн. Які саме роботи повинно було виконати товариство — неуточнено.Той самий «Комфортбуд» здійснював будівництво Арени Львів, колинаприкінці 2010 року виник конфлікт щодо невиплати зарплат будівельникам.
Того ж 2010 року Комфортбуд став щасливчиком, який отримав 6 млн 029 тисяч 347 грн за проектно-вишукувальні роботи II черги будівництва санаторно-оздоровчого комплексу "Прикарпаття" по вул.Грушевській,7 у м.Яремче. Ця сума це лише проект санаторно-оздоровчого комплексу. "Прикарпаття". Товариство належить Андрію Вишневському.
http://tsn.ua/ukrayina/nacbank-vikinuv-6-milyoniv-na-proekt-sanatoriyu-v-yaremche.html
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail