Hot on line :: Новини організації


Громадськість Львівщини навчилася організовувати актикорупційний моніторинг.

У Львові 6-7 лютого 2015 р. відбувся дводенний семінар щодо громадського антикорупційного моніторингу державних закупівель на місцевому рівні.

Участь в семінарі взяли представники громадських та інших неурядових організацій, члени громадських рад, громадські активісти, представники засобів масової інформації.
 Проводили семінар кваліфіковані і досвідчені тренери з Центру політичних студій та аналітики (м.Київ) та Центру громадської адвокатури (м.Львів). У рамках семінару були висвітлені і випробувані на практичних заняттях інструменти громадського контролю за використанням бюджетних коштів. Зокрема, Андрій Марусов (ЦПСА) поділився секретами успішних журналістських розслідувань, Гліб Каневський (ЦПСА) провів інформаційно-пізнавальний майстер-клас з моніторингу державних закупівель за допомогою сайту tender.me.gov.ua. Володимир Тарнай (ЦПСА) розповів про участь громадськості у формуванні бюджету та особливості бюджетної політики, новели Податкового Кодексу.
 Також за результатами семінару була створена регіональна мережа активістів зацікавлених в аналізі державних закупівель. Команда Центру громадської адвокатури здійснюватиме координаційну та консультаційну допомогу учасникам мережі.
 
 Додаткова інформація
З січня 2014 року стартував проект «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail