Hot on line :: Новини організації


Дублянська ОТГ затвердила Стратегію розвитку до 2026 року

У п’ятницю 23 грудня цього року на черговій сесії Дублянська селищна рада затвердила стратегію свого розвитку на період 2017-2026 років. Після тривалого обговорення депутати визначили основні напрями розвитку громади на найближче десятиріччя. Серед них розвиток економічного сектору, розвиток сільських територій та створення якісного середовища проживання.

Прийняттю Стратегії передувала значна робота з вивчення ресурсного потенціалу громади, вивчення громадської думки шляхом анкетування, проведення громадських обговорень в населених пунктах громади та ін. Всіє цією роботою займалася створена відповідна робоча група в складі місцевих депутатів, активістів та представників місцевого бізнесу. Експертний супровід та безпосередню розробку Стратегії здійснювали експерти-економісти у складі Віктора Борщевського, Назара Глинського та Андрія Пелехатого.

Під час розгляду на сесії селищної ради Назар Глинський представив напрацьований проект стратегічного бачення майбутнього громади, основні напрямки розвитку та шляхи їх досягнення. Присутні експерти та керівник проекту Богдан Зелений відповідали на питання присутніх депутатів та членів виконкому, а також оцінювали висловлені присутніми пропозиції. В результатів Стратегія розвитку Дублянської громади була підтримана за підсумками одноголосного голосування. Документ затвердили практично у первинному пропонованому вигляді за виключенням декількох незначних поправок.

  Розробка Стратегії розвитку Дублянської ОТГ здійснювалася громадською організацією «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Сталий розвиток Дублянської об’єднаної територіальної громади через стратегічне планування», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail