Hot on line :: Новини організації


Представники Луганської та Донецької областей ознайомлювалися з досвідом функціонування центрів надання адміністративних послуг на Львівщині

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компонент 2 «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції протягом липня 2017 року заплановане проведення навчального візиту до Львова та Львівської області, в яких наявні успішний досвід реалізації громадських ініціатив, відкритість та підконтрольність влади, прозорість прийнятих рішень з врахуванням громадської думки. Координацію візиту представників Донецької та Луганської областей на Львівщину здійснювала Оксана Кулеба – представник ГО «Клуб ділових людей Львів».

В рамках навчального візиту, який відбувся 10-14 липня 2017 року представники органів місцевого самоврядування, голови та члени Громадських Рад Луганської та Донецької областей 13 липня 2017 року відвідали центр надання адміністративних послуг Миколаївської райдержадміністрації та побували у місті Дрогобичі.

Центр громадської адвокатури долучився до організації зустрічей з представниками центрів надання адміністративних послуг, а керівник проектів Ярослав Хауляк поділився досвідом створення та особливостями функціонування центрів надання адмінпослуг в області. Ознайомив учасників з структурою мережі центрів надання адміністративних послуг, розповів як створювалися та наповнювалася їх діяльність. Окремо було представлено забезпечення електронної взаємодії та робота адміністраторів в електронній системі надання адміністративних послуг «Галерея послуг Львівської області».

Особливе зацікавлення надання адміністративних послуг викликало у представників об’єднаних територіальних громад, які були учасниками делегації, з огляду на планування та організацію роботи в своїх громадах.

Керівник Центру надання адміністративних послуг Миколаївської райдержадміністрації Галина Мартинців розповіла про діяльність центру в якому надають 57 видів послуг райдержадміністрації та територіальних служб. Зокрема учасників цікавило питання забезпечення діяльності ЦНАПу, співпраця з місцевим самоврядуванням та перспективи надання послуг у контексті створення об’єднаних громад, налагодження взаємодії з громадами.

Учасники відвідали приміщення центру надання адміністративних послуг та мали можливість безпосередньо поспілкувалися з адміністраторами і мешканцями, які звертаються за отриманням послуг.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail