Hot on line :: Новини організації


Семінар для громадських активістів

Захід проводитиметься у місті Львові, 7-8 вересня 2017 року.

Цільова аудиторія:  представники громадських неурядових організацій, активісти у громадах, які мають стійку мотивацію через дієві механізми впровадити покращення у громаді  через моніторинг, активну участь, просування змін у бюджет чи бюджетний процес. Перевага надаватиметься представникам організацій, які працюють із розвитком невеликих громад або представляють об'єднані територіальні громади.

Тематика заходу стосуватиметься можливостей покращення управління у громадах через активну участь жителів у бюджетному процесі.

 Основні питання, які розглядатимуться: 

- Бюджет участі (партисапативний бюджет) - що це таке, які його принципи, практики і як його можна впровадити у своїй громаді.

- Що таке "бюджетний процес"? Де громадськості себе найефективніше знайти в ньому та реалізувати?

- Інструменти впливу на бюджетний процес громадськості  і як їх використовувати?

Навчальні сесії проводитимуть сертифіковані тренери: Ірина Гринчишин, Зоряна Філіповс, Ярослав Хауляк, Тетяна Яцків.

Умови участі: учасникам забезпечується проживання та харчування на період проведення семінару. Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе (не вище 2 класу Інтерсіті). Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду.

Відбір до участі у семінарі здійснюватиметься на конкурсній основі. Для участі у відборі потрібно заповнити анкету  за посиланням та надіслати її не пізніше 31 серпня 2017 р.

Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауляк, 0969572585, 0992750240, cga@lawngo.net.

Захід проводить ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту  «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail