Hot on line :: Новини організації


У Нових Стрілищах та Розвадові говорили про активізацію місцевих жителів

15-16 січня у Новострілищанській та Розвадівській ОТГ відбулися інформаційні зустрічі з питань підвищення рівня громадської активності жителів у розвитку об’єднаних громад. Експерти Центру ділилися з місцевими активістами власним досвідом та знаннями, законодавчими можливостями та інструментами такої участі кожного у процесі вирішення місцевих справ. Також учасникам було представлено успішні практики діяльності органів самоорганізації населення, громадських організацій, ініціативних груп в громадах.

За підсумками зустрічей з місцевими активістами: депутатами, старостами, представниками ініціативних груп та місцевих організацій – обговорено подальші кроки співпраці з відповідними громадами, надано поради та рекомендації щодо залучення місцевого населення. Учасники домовилися про проведення зустрічі в Нових Стрілищах щодо проектного менеджменту, а також проведення подібної інформаційної зустрічі із активом села Крупсько, Розвадівської ОТГ. Ці заходи відбудуться найближчим часом.

 

Інформаційні зустрічі проводилися в межах проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області», який реалізовується за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail