Hot on line :: Новини організації


В Дублянській ОТГ відбулася зустріч з експертом з питань впровадження медичної реформи

21 грудня 2018 року відбулася зустріч представників громади та Дублянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з експертом з питань впровадження медичної реформи Наталією Гусак.

 

У ході семінару проаналізовано основні наголоси щодо розвитку медичного обслуговування у громаді, які викладені в Стратегії розвитку Дублянської громади на 2017-2026 роки.

Учасники обговорили з експертом приклади організації надання первинної медичної допомоги у інших областях, які вже впроваджено під час першої та другої хвилі підписання договорів з НСЗУ.

Проаналізовано  структуру надання первинної медичної допомги та можливі підходи до нової організацїі роботи у громаді відповідно до суми коштів, яка надходитиме на фінансування медичної допомоги відповідно до кількості укладених договорів з пацієнтами.

Також експерт провела презентацію щодо того, як можна впроваджувати стратегічне планування в сфері надання первинної медичної допомоги, які показники успішності застосовувати та як їх вимірювати.

 

Захід відбувся в рамках Проекту «Впровадження стратегії Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail