Hot on line :: Новини організації


Активісти молодіжних рад та осередків із сільських ОТГ Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей запрошуються до участі в навчанні

6-7 червня цього року  у м. Львові буде проведений семінар для активістів молодіжних рад та осередків із сільських ОТГ щодо посилення інституційної спроможності з роботи з молоддю в громаді. Учасники матимуть змогу взяти участь в інтерактивному навчанні щодо механізмів громадського залучення, активізації участі молоді в житті громади та посилення інституційної спроможності своїх рад, платформ, організацій в громаді. В рамках другого дня передбачено ознайомлення із роботою прикладів молодіжних просторів із виїздами в громади та спілкування із активістами цих просторів. 

Умови участі:

•    Представники сільських чи селищних об’єднаних територіальних громад (ОТГ)  із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

•    Вік учасників – до 35 років.

•    Учасники беруть участь в роботі та є представниками молодіжної ради, шкільного самоврядування чи інших осередків молодіжної активності (простори, організації тощо).

Від однієї ОТГ відбиратимуться до участі не більше 2-3 представників команди. Команди, які успішно пройшли навчання, запрошуватимуться до участі в наступних заходах щодо посилення організаційної спроможності. 

Для участі у відборі потрібно заповнити анкету не пізніше 30 травня 2019 р. (включно). Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауляк, 0937676196, сga@lawngo.net.  

Відбір учасників буде проводитися на сонові заповнених анкет за посиланнямhttps://forms.gle/vZ2F1rwLiHk6Kg9X6

Учасникам забезпечується проживання та харчування на період проведення семінару.  Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе (не вище 2 класу Інтерсіті) або автобусу. Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду. 

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail