Hot on line :: Новини організації


На Львівщині розпочала роботу юридична консультація щодо проходження та вирішення спірних питань у відносинах із МСЕК

Мешканці області, які проходять медико-соціальну експертизу та усі пов’язані із цим процедури, мають можливість отримати правову інформацію, консультації, юристи допомагатимуть у вирішенні спірних питань, захисті порушених та оспорюваних прав у взаємовідносинах із органами влади у сфері охорони здоров’я.

Така діяльність здійснюється у рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
 
Також проект передбачає відстеження та аналіз проблем та перешкод, у тому числі надмірної бюрократії та корупції, з якими стикаються громадяни, ефективності інструментів захисту прав громадян у сфері охорони здоров’я, нормативно-правового регулювання, роботу над його покращенням.
 
Просвітницька діяльність здійснюватиметься спільно із Львівською обласною асоціацією інвалідів. У рамках ініціативи передбачаються громадські та інформаційні заходи, спрямовані на підвищення поінформованості цільової групи, у тому числі у районах області, та через всеукраїнську газету інвалідів «Благовіст» та громадські інтернет ресурси - в інших областях. У приміщеннях, куди звертаються до МСЕК мешканці Львівщини, будуть розміщені та наповнені інформаційні стенди, матеріали консультації.
 
Правові консультації громадянам надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, вулиця Левицького, 97, перший поверх. Телефон (факс) 244-46-59, 0979812738, e-mail cga@lawngo.net, www.pilga.in.ua. У разі потреби консультант може надати правову допомогу вдома або у стаціонарі, де він перебуває на лікуванні (за запитом на контакти центру).   
 
Щотижня правники проводитимуть виїзні консультації у районах області в місцевих осередках Львівської обласної асоціації інвалідів. Також юристи прийматимуть у приміщенні Львівської обласної асоціації інвалідів, яке обладнане спеціальними засобами для людей із обмеженими можливостями (м.Львів, вул.Чупринки, 85, приміщення Франківської районної адміністрації, перший поверх).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail