Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Аналітичний звіт «Прокуратура – елемент кримінальної юстиції»

Видання Аналітичний звіт «Прокуратура – елемент кримінальної юстиції» містить узагальнення наукових позицій, позицій правозахисників та працівників прокуратури щодо необхідності реформування прокуратури як органу влади, прокуратури як учасника кримінальної юстиції.
У посібнику також йде мова про історичні передумови становлення прокурорської системи в Україні, про місце та роль прокуратури в системі органів влади, міститься огляд законодавчих актів, проектів, концепцій та інших документів, спрямованих на реформування прокуратури як органу кримінальної юстиції (проект Закону Україну «Про прокуратуру», Висновок Венеціанської комісії щодо проекту закону «Про прокуратуру», проект КПК України тощо). Також у посібнику описано зарубіжний досвід функціонування прокуратури, а також сформульовано пропозиції щодо напрямків реформування прокуратури як органу кримінальної юстиції.
До роботи над посібником були залучені науковці з юридичних факультетів різних навчальних закладів, зокрема з Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії прокуратури України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Київського національного університету імені Т.Шевченка, Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, Інституту повітряного і космічного права та масових комунікацій Національного авіаційного університету та ін.
Аналітичний звіт «Прокуратура – елемент кримінальної юстиції» видано Центром громадської адвокатури в рамках проекту «Вдосконалення діяльності прокуратури України – шлях до реформування кримінальної юстиції» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
Prokuratura
View more

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail