Hot on line :: Новини організації


Презентація методичних рекомендацій щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації»

30.09.2011 р. в конференц-залі готелю «Швейцарський» відбулась презентація методичних рекомендацій щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На заході були презентовані методичні рекомендації щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації». У книзі наведено практичні рекомендації щодо організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в органах державної влади і місцевого самоврядування. Подано рекомендації щодо організації роботи структурного підрозділу відповідального за доступ до публічної інформації, організації реєстру публічної інформації, організації розгляду запиту на інформацію, оприлюдненню інформації на офіційній веб-сторінці, віднесення інформації до службової таємниці та виконання інших вимог закону.
На презентації виступили Тарасенко Леонід, адвокат, Яцків Тетяна, координатор програми правової підтримки НУО, Центр громадської адвокатури, Іванна Фединчук координатор програм ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс», Дмитро Архипович, керівник сектору доступу до публічної інформації Львівської обласної державної адміністрації.
На заході були присутні представники районних державних адміністрацій, районних рад та інших органів місцевого самоврядування, відповідальні за доступ до публічної інформації Львівської області, експерти, голови громадських організацій, громадські активісти.
Оприлюднено деякі результати моніторингу здійснення організаційних заходів впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами влади, зокрема у Львівські області.
Державні службовці, які були присутніми на заході, зазначили, що потрібно частіше проводити такого роду зустрічі, так як тісніша комунікація між відповідальними за доступ різних органів публічної влади та експертами допомагає вирішити  проблеми впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації», дозволяє обмінятись цінним досвідом.
                                     
Контактна особа: Іванна Фединчук
тел..0977616571, e-mail:
fedivanka@gmail.com

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail