Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Інформаційно-аналітичне видання «Реалізація прав громадян під час проходження медико-соціальної експертизи та прав осіб із інвалідністю».

 

Експерти Центру громадської адвокатури підготували аналітичне видання «Реалізація прав громадян під час проходження медико-соціальної експертизи та прав осіб з інвалідністю».
У даному виданні увазі читачів пропонується огляд кейсів щодо правової допомоги особам із інвалідністю та громадянам щодо реалізації та захисту прав, пов’язаних із медико-соціальною експертизою, питання організації експертизи на місцевому рівні, реалізації прав громадян під час проходження медико-соціальної експертизи та прав осіб із інвалідністю, громадські рекомендації.
Видання підготовлене в рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи» громадською організацією «Центр громадської адвокатури» за підтримки проекту «Розвиток громадянського суспільства», що впроваджується Програмою Розвитку ООН в Україні спільно з місцевими та міжнародними партнерами та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Видання можна знайти за посиланням тут


  Версія для друку

  Лінк на e-mail