Hot on line :: Архів новин


Громадськість обговорила виконання міжнародних зобов’язань України щодо трудових прав

     8 липня у місті Львові відбувся всеукраїнський круглий стіл щодо проблем реалізації та захисту трудових прав в Україні.

 
В заході взяли участь представники громадських правозахисних організацій, профспілок, органів державної влади, активісти, адвокати та громадські діячі, зацікавлені в даному питанні з різних регіонів України.
Як відзначила Тетяна Яцків, голова Центру громадської адвокатури, що організовував захід, інформація, матеріали, які готуються у рамках проекту, будуть включені до громадського звіту. Також активістка зазначила, що сьогоднішня ситуація в Україні зумовлює виникнення нових проблем із реалізацією та захистом прав людини, в тому числі  в сфері трудових відносин, а тому аналіз та результати постійно поповнюються новою інформацією.
Експерти представили результати аналізу судової практики, поширених кейсів захисту порушених прав, результати фокус-груп та інших досліджень. Учасники – представники громадських правозахисних організацій, центрів правової інформації, громадських приймалень при громадських об’єднаннях та профспілках, органів влади обмінялись інформацією щодо проблемних питань реалізації та захисту трудових прав, практик захисту порушених прав.
Захід проводився у рамках проекту «Моніторинг дотримання трудових прав в Україні», що виконується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
 
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail