Бібліотека видань ЦГА :: Інформаційні


Центр громадської адвокатури виготовив інформаційний плакат щодо гарантій міжнародно-правових договорів у сфері трудових прав.

         Даний плакат виготовлений у формі інструкції та містить інформацію щодо гарантій міжнародно-правових договорів у сфері трудових прав. А також міститься інформація про трудові права, в тому числі посилання на права та гарантії, які передбачені міжнародно-правовими договорами про права людини, а саме: - право на працю; - право на охорону праці; участь у професійних спілках;- заборона дискримінації; - заборона примусової праці; - оплата праці; - відпочинок, відпустки; - належні, безпечні і здорові умови праці; - вільний вибір роботи; - захист від безробіття; - захист від незаконного звільнення, а також право на страйк.

Міжнародне правове регулювання праці - це встановлена міжнародними договорами (актами) система стандартів щодо регулювання праці, яку держави, що приєдналися до відповідного міжнародного договору (ратифікували його), використовують в національному трудовому законодавстві. Суб'єктами міжнародно-правового регулювання праці є 00Н та її спеціалізований орган - Міжнародна Організація Праці (МОП).
Даний інформаційний путівник розповсюджується через центри зайнятості, центри правової допомоги, громадські приймальні, безпосередньо через приймальню Центру громадської адвокатури.
Завантажити або переглянути плакат можна за посиланням fckfiles/Plakat_TrudoviPrava-1.pdf
 
Плакат підготовлено ГО “Центр громадської адвокатури” в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016рр.
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail