Hot on line :: Архів новин


Громадські діячі Дніпропетровщини з візитом в місті ЛЕВІВ

12 – 14 березня 2015 року в місті Львів відбулася ознайомча зустріч представників НУО Дніпропетровська з громадськими організаціями Львівщини. Захід відбувався в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізуються Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У візиті приймали участь представники неурядових організацій і ініціативних груп Дніпропетровської області.

Першими учасників візиту зустрічали члени ГО «Товариство Лева». Заступник голови правління Ігор Добко ознайомив присутніх із  історією створення і досвідом діяльності організації та передав слово координатору лабораторії соціальних ініціатив «Пошук» Людмилі  Роман, яка дуже цікаво розповіла про проекти, що реалізує їх організація.

Наступним слово взяв Андрій Кирчів — член «Товариства Лева» та виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».

Андрій Кирчів звернувся до присутніх з пропозицією долучитися до спільної праці з організації комплексу заходів із підвищення поінформованості місцевих громад щодо проблем енергоефективності та захисту і збереження довкілля.

Наступна зустріч відбулася в офісі громадської організації «Західноукраїнського ресурсного центру». Гостей міста зустріли Петро Лазарчук і Левко Довган. Учасники заходу мали змогу з перших уст почути про діючі проекти організації та поспілкуватися з менеджерами проектів і отримати неоцінений досвід.

Наступна зустріч першого дня відбулася в офісі громадської організації «Західноукраїнський ресурсний центр «Жіночі перспективи». Президент організації Максимович Любов Володимирівна розповіла присутнім, що організація створена понад 10 років тому жінками-фахівцями у галузі економіки, права, психології та соціальної роботи, з акцентуацією діяльності на таких основних проблемах, як: правовий захист жінок, гендерна рівність, розвиток жіночого підприємництва, жіноче лідерство тощо.

Остання зустріч першого дня відбулася з громадською організацією «Центр громадської адвокатури», яка поділилася презенацією про діяльність організації, мету, цілі, завдання, напрями діяльності, а також про діючі проекти 2015 року та завершені проекти, що реалізовувалися в 2014 році.

 Другий день розпочався візитом до  громадських організацій  «Центр освітніх ініціатив», «Європейський діалог» і «Зелений хрест».

В другій половині дня громадські діячі із Дніпропетровщини завітали до об’єднання «Самопоміч», де з ними зустрілися керівник Андрій Шевців і заступник керівника з загально-організаційних питань Оксана Страз.

На завершення другого дня громадським активістам випала нагода прогулятися по вуличкам Львова, побачити на власні очі архітектурні пам’ятки старого міста і послухати цікаву екскурсію.

Даний захід проведений в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури»  за підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail