Hot on line :: Новини організації


Семінар (інтерактивна майстерня) щодо роботи з відкритими джерелами публічної інформації та реєстрами

 20 серпня цього року відбувся семінар у Тростянецькій ОТГ в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні».

Семінар проведений Центром громадської адвокатури, який спільно з партнерами Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії створює сприятливе антикорупційне середовище в пілотних громадах у 8 областях України.

Під час інтерактивної майстерні разом із активістами обговорювали способи отримання публічної інформації. Також експерт-тренер провів презентацію щодо існуючих можливостей моніторингу та контролю за найбільш цікавою інформацією про діяльність органів публічної влади, бюджетну інформацію, закупівлі. Учасники самостійно тестували пошуки у openbudget, prozorro, e-data, opendatabot та інших сервісах.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру «Доброчин» «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії*.

Впроваджують проект Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр громадської адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail