Hot on line :: Новини організації


В Тростянецькій ОТГ обговорили подальші кроки впровадження стратегії у сфері освітніх послуг

 1 жовтня  в Тростянецькій ЗОШ відбулася зустріч із директорами навчальних закладів громади. Захід був присвячений питанням децентралізації в освіті.

 В ході обговорення експерт проекту Сергій Пазюк зорієнтував учасників про стан реформи та останні тенденції розвитку галузі освіти, зокрема дав роз'яснення присутнім щодо організації навчального процесу в умовах карантину.

 Крім того, учасники обговорили план модернізації освіти в громаді, який був розроблений навесні в рамках проекту «Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації». Зокрема йшлося про детальні кроки його впровадження в життя, а саме оцінка можливостей громади щодо його впровадження в найближчі роки, орієнтовні ресурси та першочергові, невідкладні заходи, що мають бути вжиті ще до кінця цього року.

 Проект «Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації» реалізовується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail