Hot on line :: Новини організації


В Тростянецькій ОТГ затвердили антикорупційну програму

 20 жовтня в Тростянецькій ОТГ відбулося обговорення та затвердження програми заходів запобігання корупційним правопорушенням.

В заході брали участь місцеві депутати, працівники місцевого самоврядування, комунальних установ та активні мешканці громади.

Для місцевого самоврядування наявність антикорупційної програми є зведенням усіх чинних норм антикорупційного законодавства та знаком якості громади у сфері запобігання корупційним проявам. Одночасно документ систематизує антикорупційні заходи, визначає чіткі строки їх виконання та відповідальних осіб, а це сприяє досягненню прозорості, відкритості роботи місцевого самоврядування і залучення громадськості.

Чинна антикорупційна програма сприятиме комунікації та співпраці між місцевими жителями у здійсненні антикорупційної діяльності на місцевому рівні.

     Переваги від прийняття документу:

- Допомагають попередити порушення законодавства у сфері запобігання корупції

- Систематизують вимоги законодавства для місцевої влади

- Робота місцевої влади стає прозорішою

- Громада впроваджує хороші практики врядування та є привабливою для інвесторів

- Грантодавці підтримують проекти громади, адже вони впевнені, що інвестовані кошти не «осядуть» в кишенях чиновників

- Мінімізують ризики притягнення до відповідальності уповноважених осіб у сфері місцевого самоврядування

- Допомагають працівникам, депутатам місцевої ради розуміти вимоги законодавства у сфері запобігання корупції та не вчиняти порушення

     Діяльність проводилася ГО «Центр громадської адвокатури» в рамках проекту Центру «Доброчин» «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії. 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail