Hot on line :: Новини організації


Навчаємо поводженню з відходами в Тростянецькій громаді

 

Одним з пріоритетів охорони довкілля в Тростянецькій сільській громаді на Львівщині визначено робота з забрудненням довкілля твердими побутовими відходами та створення системи поводження з ними.

Саме над питанням поводження з відходами, зменшенням його кількості та запобіганню шкідливого впливу на довкілля, сконцентрувалися у ході семінару, який відбувся 19 травня 2021 року. Учасники в подальшому проведуть аналогічні навчання у своїх населених пунктах з мешканцями різних вікових категорій.

Учасники навчалися яким чином правильно сортувати відходи у повсякденному життя, як потрібно готувати їх до сортування, що відбувається з відходами після складання їх в сміттєві контейнери, а також як кожен з нас може зменшувати кількість відходів та впливати на продукування сміття.

 

 

 

 

За підсумками семінару учасники отримали перелік відкритих освітніх матеріалів та заплановано мультиплікувати досвід щодо передання знань в громаді шляхом проведення просвітницьких заходів в закладах культури громади.

Семінар проведено в рамках проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області», який реалізовується  ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві з Тростянецькою сільською територіальною громадою та ГО «Агенція розвитку та співробітництва» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail